Stay on Top of Interior Decor Trends With Plants

Image by DarthZuzanka from Pixabay

Getting a new plant is one of the easiest ways to freshen up your home, and now it’s also one of the trendiest ways to do it. If you didn’t get into plants last year or before that, it’s about time to catch up and get a few of them, because they can look so amazing against any style.

View this post on Instagram

Co přešel ten zimní slunovrat, tak nás teda dost svrbí prsty. Když v dospívání rekapitulujete dětství, tak si debilně myslíte, že už vás nic nedonutí těšit se tak jak na Ježíška nebo až bude hotová buchta. Naše dospělé-dětské očekávání je v půlce a každej další týden je vyšší a nesnesitelnější, protože začínáme na jaro střádat už dost reálný plány. Zimní volné dny tak trávíme slintáním nad krásnýma knížkama a právě plánováním, jak naši úchylku prohloubit a zdokonalit. . Současně to teda hraje do karet, protože vám aspoň můžeme představit nový zahraniční knížky o pokojových rostlinách, který máme nejradši – jakože máme nejradši všechny, který máme. Vezmeme to zleva a budem pokračovat zítra. . Našim nejmpladším přírůstkem v knihovně je knížka “The Book of Palms”. Člověk ji vídá na fotkách designérů a neví, co má čekat. Objednávaly jsme ji na českým eshopu a stála kolem pětistovky. Zahraniční eshopy nabízí tuto knížku za min. dvojnásobek, ale bývá vydaná jiný rok a taky má jiný ISBN, rozdíl neznáme. Od chvíle, kdy ji poprvé otevřete, tak se do ní zamilujete. Uvnitř se hlavně jedná o ilustrace, který jsou encyklopedicky popisný a taxonomicky zařazený! Perličkou jsou literární ilustrace exotických krajin jak z Knihy džunglí. Je úžasná a skvělá na listování jen tak, když se nudíte, abyste si prohlídli kousek botanickýho světa. Má papírovej přebal a je strašně tlustá! . Nad druhou knížkou “loose leaf” jsme celkem váhaly, když jsme si ji minulej rok kupovaly v Londýně. Ne že by se nám nechtěla tahat, ale spíš šlo o to, že v ní nejde o pěstování pokojových rostlin, popisuje instalaci řezaných a závěsných živých rostlin. Samy jsme pak ale byly překvapený, kolikrát jsme se do ní za celý rok podívaly ať už jen kvůli parádním fotkám nebo přímo pro inspiraci. Napsala ji Wona a Charlie, kteří žijou v Austrálii, kde prorazili s aplikací svýho botanickýho designu. Z těchto šesti knížek se vám bude hodit nejmíň a málokoho z vás by asi zaujala, ale nám se líbí moc! . Zítra pokračování! . #kvitka #kvitkavbyte #kvitkavbrne #indoorplants #houseplants #propagation #plant #plants #planting #plantlove #plantlover #growing #greenery #blog #urbanjungle #jungle #books #slowplant #book

A post shared by Kvítka v bytě (@kvitka_v_byte_) on

In 2020, interior decor is going to be all about plants, natural materials, and warm colors. Browsing through Pinterest and Instagram assured us that plants work great in all kinds of interiors, and that they always make them more beautiful.

You can experiment with big and small plants and with many different kinds of pots. Some are even great for bathrooms, because they thrive in wet and dark places, so you’re only limited by your imagination.

With a few plants and a little bit of creativity, you can achieve a lot. If you need inspiration, scroll down for the photos we’ve chosen for you, and don’t be afraid to add your own ideas – you can never have too many plants!

View this post on Instagram

Друзья, давайте по честному!🔥🙌🏼🌿 Концепция тропическое пространство где можно вдохновиться, найти динозавров по всему пространству, приобрести растения, провести съемку, мероприятия или мк было создана МНОЙ два с лишним года назад и ни кем другим! Я была первая в России и я не боюсь этих слов, потому что я это знаю, я создавала и создаю свои проекты каждый день не воруя концепции, а придумывая их сама для себя и своего пространства 🙌🏼🌿🔥 Умею вдохновится без воровства. Но почему люди которые пытаются сделать что-то максимально подобное не пишут что вдохновились моими проектами,ну когда уже реально видно это, а блокируют меня до того даже как я узнаю об их существовании и утверждают что они придумали всё сами. Мне присылают ссылки с разных городов России в течении уже 3-4 месяцев, в основном с идентичным понятием тропический шоу-рум или как у меня тропическое пространство, но они со своими уникальностями и фишками… но когда берут в концепцию динозавров в тропиках которые стоят у меня везде в пространстве, а ещё берут идеи с моими футболками и многое другое, это капец …алё Объясните мне пожалуйста зачем вы это делаете!? Зачем ныкаетесь!? Блокируете!? Неужели слабо рассказать правду что это не ваша концепция и она взята у меня!? А вы вообще зрите в корень концепции!? Нет…вы в поисках денег живете, не смотря в душу. (ведь так легко украсть чем создать своё уникальное) П.с: повторюсь, я первая в России кто создала не ботанический сад, не цветочный магазин, не фотостудию с растениями, это ТРОПИЧЕСКОЕ ПРОСТРАНСТВО PRO.Änta’s! ___________ 📍Адрес: м.Обводный канал, ул.Боровая 116, тропическое пространство PRO.ÄNTA’S (вход с ул.Боровая, 2 этаж, налево по указателям)🌿 ____________ #тропическоепространство#proantas#proäntas#цветочница#showroom#озеленение#ботаника#монстера#antas#проантас#plants#botanical#airplants#tillandsia#комнатныерастения#Ä#тилландсии#Äntas#тилландсииспб#botanicalwomen#flowergirl#plantaddict#girlswithplants#monstera#tropicalspace#indoorplants

A post shared by PRO.ÄNTA’S 🦕 TROPICAL SPACE ✨🌿 (@pro.antas) on